Rune Jansson oljemålning

322260

RUNE JANSSON (1918-2014): "Ljusnande land", signerad och daterad -83, olja på duk, ca 37x67 cm

Rum 4

Rune Jansson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1965200
3 200
1962058
1961643
2 800
1960059
2 600
1960055

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.