Reliefer

322259

RELIEFER, 2 st, 1900-talets första hälft, parian, Bing & Gröndahl antikiserande motiv, diameter ca 28 cm

Slitage

Keramik/Porslin

Monter 25

Reliefer
Budhistorik (10 bud)
1969860
1 600
1971882
1 600
1969860
1968932
1 300
1966417

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.