Propeller

322258

PROPELLER, 2 st, 1900-tal, brons, diameter ca 30 cm

Skador och slitage

Nautica/Technica

Rum 7

Propeller

Budhistorik (19 bud)
1966729
1 300
1966567
1962310
1962305
1962309

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.