Ytterfoder

322257

YTTERFODER, 1 par, terracotta och cement, Italien, klädd med äldre kakel från 1800-tal, höjd ca 20 cm

Slitage sprickor, dräneringshål

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Monter 25

Ytterfoder

Budhistorik (10 bud)
1967429
1 300
1967400
1967424
1967400
950
1967422
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.