Ytterfoder

322256

YTTERFODER, 1 par, terracotta och cement, Italien, klädd med äldre kakel från 1800-tal, höjd ca 20 cm

Slitage sprickor, dräneringshål

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Rum 7

Ytterfoder

Budhistorik (3 bud)

1966483
700
1967306
650
1966483

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.