Ytterfoder

322255

YTTERFODER, 1 par, terracotta och cement, Italien, klädd med äldre kakel från 1800-tal, höjd ca 20 cm

Slitage sprickor, dräneringshål

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat

Rum 7

Ytterfoder

Budhistorik (4 bud)

1967310
750
1966482
700
1967309
650
1966482

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.