Urna Fürstenberg

322254

FÜRSTENBERG, urna med lock, porslin, 1900-tal, hänklar i form av bockhuvuden, total höjd ca 45 cm

Mynning med obetydligt nagg

Keramik/Porslin

Urna Fürstenberg

Budhistorik (4 bud)

1965078
1962735
550
1959566
1959245

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.