Rolf Hansson

322245

ROLF HANSSON (född 1953):Komposition, signerad och daterad Rolf Hansson -91, 34/45, färglitografi, ca 110x92 cm

Något bubbligt blad, plastglas

Rum 2

Rolf Hansson
Budhistorik (17 bud)
1964952
1967392
2 800
1964952
2 600
1967391
2 400
1964952

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.