Skål 1800-talets slut

322240

SKÅL, Bing & Gröndahl, porslin, 1800-talets slut, dekor med blommor och guld, höjd ca 17 cm

Nagg, skador och slitage

Keramik/Porslin

Monter 22

Skål 1800-talets slut

Budhistorik (1 bud)

1960098
2015-07-31 11:19:22

2015-08-09 kl 12:15
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.