Skål Vicke Lindstrand Kosta

322232

VICKE LINDSTRAND, skål, "Abstracta", Kosta,dekor i grönt, blått och svart, signerad LU 2017 samt stämplad LINDSTRAND KOSTA, höjd ca 14 cm

Glas, Konstglas, Design

Monter 22

Skål Vicke Lindstrand Kosta

Budhistorik (15 bud)
1967091
1966680
1 400
1965924
1 300
1966678
1 300
1965924

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.