Bert-Håge Häverö

322231

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Skärgårdsidyll, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1981, olja på duk, 46x55 cm

Rum 22

Bert-Håge Häverö

Budhistorik (26 bud)
1967225
7 800
1967257
7 600
1967225
7 400
1967256
7 200
1967225
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.