Sten Ekendahl

322229

STEN EKENDAHL (1892-1968), Stuga vid skogstjärn, olja på duk, signerad Sten Ekendahl,

Konst, Äldre måleri

Fack 9

Sten Ekendahl

Budhistorik (3 bud)

1967242
1965289
1960205

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.