John Wirth

322228

JOHN WIRTH (1900-tal), "Skogsljus", olja på duk, signerad Wirth, 65x54 cm

Fack 48

John Wirth

Budhistorik (13 bud)
1967168
850
1967140
1966788
750
1966659
700
1966786
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.