Skål båtformad

322227

SKÅL, 1900-talets första del, båtformad, slipad kristall, längd ca 40 cm

Nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 22

Skål båtformad

Budhistorik (5 bud)
1966608
500
1966623
450
1966608
1963063
1959718

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.