Siri Rathsman kolorerad gravyr

322225

SIRI RATHSMAN (1895-1974): Komposition, signerad och daterad Siri Rathsman 1954, färglitografi 22/30, 50x65 cm

Fack 48

Budhistorik (19 bud)
1967327
1 400
1967252
1 300
1967243
1967159
1967143

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.