Byrå med stenskiva

322222

BYRÅ, med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålad, beslag i mässing, höjd ca 73, 87x42,5 cm, nyckel finns

Bruksslitage, senare bemålning

Rum 16

Byrå med stenskiva

Budhistorik (19 bud)
1967116
1967161
1967116
1966906
1967111

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.