Klaffbord Karl Johan-stil, 1800-tal

322218

KLAFFBORD, Karl Johan-stil, mahogny, 1800-tal, förgyllda lejontassar, höjd 78, 87-126 x 65 cm, nyckel finns

En klaff något sned, bruksslitage

Rum 13

Budhistorik (23 bud)
1967373
1 600
1967374
1967373
1 400
1967372
1 300
1967362

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.