Puderstol 1800-tal

322217

PUDERSTOL, ek med skuren dekor, stoppad sits klädd i skin, nyrenässans, 1800-talets slut, höjd 82 cm, sitthöjd 45 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 2

Puderstol 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

1967066
1967026

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.