Taklampa P. O. Ström för IKEA

322216

TAKLAMPA, P.O Ström för IKEA, 1960/70-tal, höjd ca 34 cm, exklusive sladd, brunlackerad, vit invändig, diameter ca 56 cm.

Bucklor, repor

Belysning, Taklampor, Design

Rum 7

Taklampa P. O. Ström för IKEA
Budhistorik

2015-08-09 kl 21:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.