Ljustakar 1900-tal

322215

LJUSSTAKAR, 1900-tal, svart sten med gulmetall, höjd ca 40 cm

Brukslitage

Belysning, Bordslampor, Diverse

Monter 22

Ljustakar 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
1960252
1 300
1967086
1960252
1959637
1960250

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.