Alberg Berg

322214

ALBERG BERG (1832-1916): Bergslandskap med figurer, signerad o daterad Alb Berg 1863, olja på papp, ca 36 x 30 cm

Konst, Äldre måleri

Alberg Berg

Budhistorik (7 bud)
1966446
1 700
1963162
1 600
1963162
1962976
1961916
550

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.