Philip von Schantz färglitografi

322213

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Stilleben med vaser, signerad och numrerad 64/135, färglitografi, ca 34 x 50 cm

Fack 46

Budhistorik (28 bud)
1967340
2 600
1967336
2 400
1967332
1967326
1966600
1 900

Slutpris SEK:
2 600
268 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.