Sven x:et Erixon färglitografi

322211

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): "Ryskt i Junotäppan", signerad, provtryck, färglitografi, 46 x 56 cm

Fack 33

Budhistorik (11 bud)
1967254
750
1967244
700
1967253
650
1967244
600
1966922
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.