Brosch 18 k vitguld rosenstenar och pärlor

322206

BROSCH, 18 k vitguld, diamanter med rosenslipning samt 19 småpärlor, millegriffedekor, 1920/30-tal, längd 7,5 cm, vikt ca 6,5 g

Broschens sidor något skeva/ojämna samt med 2 lagningar

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (9 bud)
1966829
1966828
1966796
600
1966793
550
1966792
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.