Miniatyrmålning

322199

MINIATYRMÅLNINGAR, 12 st., inramade ,1800-talets slut, målade troligen Indien, ram 23x 25 cm

Skador

Diverse, Samlarobjekt

Fack 26

Miniatyrmålning

Budhistorik (31 bud)
1967226
2 800
1967224
2 600
1967220
2 400
1967223
2 400
1967220

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.