Byrå nyrenässans

322198

HERRBYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérat med valnöt och valnötsrot, förgyllda beslag, höjd ca 148, 86 x 59 cm

Lös topp, fanerskador, nycklar finns, ett draghandtag saknas

Rum 18

Byrå nyrenässans

Budhistorik (10 bud)
1965644
1964185
1964185
1960216
1960216

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.