Serveringsvagn

322174

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, förgylld stomme och träimitation, höjd 75, 70 x 44 cm

Rum 2

Serveringsvagn

Budhistorik (21 bud)
1967321
1 700
1967299
1 600
1967320
1 600
1967299
1967319
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.