Orientmattta

322170

ORIENTMATTA, sannolikt Afshar, ca 233x173 cm

Slitage och skador

Mattor/Textilier, Äldre och antika mattor

Rum 10

Orientmattta

Budhistorik (15 bud)
1968155
1968157
950
1968155
900
1968153
850
1968148

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.