Arthur Heikell oljemålning

322150

ARTHUR HEICKELL (Finland, 1873-1958): Köksmotiv signerad A. Heikell, olja på duk, ca 44x64 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 37

Arthur Heikell oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1967294
650
1967076
600
1967122
600
1967076
550
1964995
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.