Lars Tärning oljemåleri

322148

LARS TÄRNING (född 1945): Amarone Tommasi, signerad och daterad Lars Tärning -14, skiktmåleri på pannå, ca 35x24 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Lars Tärning oljemåleri

Budhistorik (18 bud)
1972240
1 300
1972406
1972240
1971405
1971405
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.