Lars Tärning oljemålning

322147

LARS TÄRNING (född 1945): Ölflaska, signerad och daterad Lars Tärning -02, skiktmåleri på träpannå, ca 34x24 cm

Fack 2

Lars Tärning oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1971572
600
1970284
550
1969245
500
1967221
450
1966894

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.