Skedar silver

322145

SKEDAR, 17/18/1900-tal, bl.a. Rosenholm och svensk spetsig, vikt ca 740 g

Slitage, skador, gravyrrer

Silver, Silverbestick

Monter 20

Skedar silver

Budhistorik (1 bud)

1965853
2015-08-07 18:42:23
1 700

2015-08-08 kl 21:24
Slutpris SEK:
1 700
173 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.