Fällbord alrot

322144

FÄLLBORD, 1800-talets slut, Mälardalen, fanerad i alrot, pelarfot i björk, höjd 75, diameter 88 cm

Skiva med spricka, ytskador

Rum 4

Fällbord alrot

Budhistorik (4 bud)

1963865
600
1959002
1959000
1958999

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.