Pokaler fat kopp silver

322142

POKALER, FAT, KOPP, silver, kopp 1836, varierande höjd, vikt ca 660 g

Gravyrer, slitage, skador

Silver, Övriga silverföremål

Monter 19

Pokaler fat kopp silver

Budhistorik (8 bud)
1966233
1 600
1965844
1965844
1 400
1965649
600
1963890
550

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.