Målning

322139

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets senare del): Kvinnogestalt vid blomster, olja på duk, otydligt signerad, 50x40 cm

Fack 46

Målning

Budhistorik (19 bud)
1966265
1 600
1966055
1966264
1966055
1 300
1966262

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.