Byrå i rokokostil

322137

BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, beslag i brons, höjd 83, 90 x 47 cm

Brukslitage

Rum 8

Byrå i rokokostil

Budhistorik (5 bud)
1963043
1962698
1962698
650
1961929
600
1961929

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.