Soffa

322132

SOFFA, 1900-talets första hälft, rokokostil, betsat trä, längd 147 cm

Brukslitage

Rum 21

Soffa

Budhistorik (2 bud)

1966423
1965608

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.