Figurscen olja 1800-tal

322129

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), figurscen med musikant och läsande dam, olja på plåt, ca 21x17 cm

Smärre rispor

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Figurscen olja 1800-tal
Budhistorik (4 bud)

1966541
450
1966052
1961426
1959094

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.