Soffa och soffbord design Carl Malmsten

322121

CARL MALMSTEN, soffa, "Visingsö", mörkbetsad bok, soffans längd 200 cm

Brukslitage, tyg med fläckar och skador

Möbler, Design

Rum 12

Budhistorik (8 bud)
1966610
1 300
1964349
1964304
1964293
1961409
500

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.