Engelska lejon

322120

FIGURINER, 1 par, keramik, England, 1900-tal, föreställande lejon med klot, ögon i glas, bär märkning, höjd ca 28 längd ca 35 cm

En med lagning vid bas

Keramik/Porslin

Monter 19

Engelska lejon

Budhistorik (3 bud)

1965968
1963244
1960120

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.