Spegellampett 1800-tal

322116

SPEGELLAMPETT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, 2 ljusarmar, höjd ca 63 cm

Slitage, delvis senare bronsering

Diverse, Speglar

Rum 14

Spegellampett 1800-tal
Budhistorik (3 bud)

1966213
1966184
1959252

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.