Skrivbyrå 1800-tal

322114

SKRIVBYRÅ, 1800-talets andra hälft, valnöt, tre lådor, hantag i mässing, höjd 108, 109x46 cm

Slitage, skador, skrivklaff ej stängbar pågrund av att nyckel saknas

Rum 18

Skrivbyrå 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1966228
1 400
1964181
1 300
1965376
1964181
1963318

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.