Ulrica Hydman Vallien

322106

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), 8 färger, signerad och numrerad, färglitografi 198/250, bladmått ca 40x30 cm

Fack 16

Ulrica Hydman Vallien

Budhistorik (13 bud)
1966594
1 800
1966590
1 700
1966582
1 600
1965201
1966581

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.