U Hydman Vallien oljemålning

322105

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Tulpaner, signerad Ulrica HV, olja på duk, 81x65 cm

Rum 20

U Hydman Vallien oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1966682
8 400
1966681
8 200
1966681
8 000
1966679
6 800
1966677
6 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.