Ulrica Hydman Vallien

322104

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), "Min turturduva", signerad Ulrica HV, olja på duk, 70x90 cm

Rum 22

Ulrica Hydman Vallien

Budhistorik (7 bud)
1966589
8 200
1962949
8 000
1961785
1 700
1960939
1 600
1960931

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.