Vägglampetter art deco

322099

VÄGGLAMPETTER, art deco, 1900-talets början, bemålad koppar, 2 ljuspunkter vardera, dekor föreställande drapering, längd 41 cm höjd ca 24 cm

Slitage, en lampett saknar glas

Belysning, Vägglampor

Rum 7

Vägglampetter art deco
Budhistorik (23 bud)
1967289
3 800
1967302
3 600
1967289
3 400
1967300
3 200
1967289

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.