Planschverk, kartor bl.a. Körner och Billmark

322097

PLANSCHVERK, KARTOR, mestadels 1800-tal, delvis handkolorerade, bl.a. av Körner och Billmark, varierande mått ca 9,5 -14 - 38x 28,5 cm

Skador, revor, fläckar

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Diverse

Rum 4

Budhistorik (13 bud)
1965428
900
1966059
850
1965428
1966058
750
1965428
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.