Orientmatta

322096

ORIENTMATTA, old, ca 174 x 128 cm

Jämnt slitage, kantskador

Mattor/Textilier, Äldre och antika mattor

Rum 14

Orientmatta

Budhistorik (14 bud)
1966048
950
1966308
900
1966048
850
1965210
1964860
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.