Soffbord

322094

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, björk, med lös bricka höjd ca 51,5, 142x82 cm

Bruksslitage, märken

Rum 17

Soffbord

Budhistorik (8 bud)
1965999
1966071
750
1965999
550
1965770
500
1962715
450

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.