Borstar mm silver

322093

KLÄDBORSTAR, 2 st, BORSTE, HANDSPEGEL, CIGARETTMUNSTYCKE, silver, 1800-talets senare del, graverad dekor, borstarnas längd ca 15-16 cm, spegelns längd ca 28,5 cm munstycket ca 9 cmlängd ca

Slitage

Silver, Fashion

Monter 19

Borstar mm silver
Budhistorik (3 bud)

1959952
550
1965841
550
1959952
500

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.